FÖM Fatura Ödeme Merkezi
FÖM Fatura Ödeme Merkezi
Anasayfa \ Blog \ FÖM Fatura Ödeme Merkezi
FÖM Fatura Ödeme Merkezi

FÖM Fatura Ödeme Merkezi şirketimizin en önemli iş kollarından biridir. Uzun zmandır bu hizmeti bayilerimize veriyoruz. Fatura Ödeme MErkezi açmak isteyen firmalara bayilikler veriyoruz. Onları doğru yönlendirme ile bu işin nasıl yapılması konusunda organize etmeye çalışıyoruz.

Fatura Ödeme Merkezi ülkemizde tek başına açılaşarak para kazanılacak bir iş değildir. Mevcut iş hanesine ek gelir ve müşteri edinebilmek amacı ile yapılmalıdır. Fatura ödeme merkezi açıp elindeki sermayesini kaybeden firmalara şahit olduk. Çok büyük bedeller ile teminatlar alıp konsept mağaza oluşturan firmalarda bu işe açıkcası ön ayak olmaktadırlar. Fatura Ödeme Merkezi bayiliği günümüzde ülkemizin kanunları ile net bir kişilik hala daha kazanmayan bir iştir. 6493 sayılı kanun ile sektör daha da darboğaza girmiştir. Bir yandan devlet bu işi sağlama almak isterken bir yandan da bu iş tamamen kurumlar ile anlaşma tarafında sıkıntılı hale gelmiştir. 

Föm fatura ödeme merkezi açmak isteyenlerin mutlaka bu konuları tecrübemize güvenerek incelemesini ve daha doğru karar vermesini tabsiye ediyoruz.

www.faturaodememerkezi.com.tr

 
 otel paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör toptan kontör sitesi kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği market