iOS 13.1.3 yayınlandı! Kullanıcıların yüzü güldü
iOS 13.1.3 yayınlandı! Kullanıcıların yüzü güldü
iOS 13.1.3 yayınlandı! Kullanıcıların yüzü güldü
 
Apple bir yandan İOS 13.2 sürümünü test ederken, diğer yandan iOS 13.1 için güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. İki hafta önce yayınlanan iOS 13.1.2 sürümünün ardından bu kez kullanıcıların karşısına iOS 13.1.3 ile çıkıldı.
 
Tabi, bununla birlikte iPadOS 13.1.3 sürümü de iPad kullanıcılarına sunuldu. Güncellemenin detaylarına geçmeden önce Apple’ın iPhone modelleri için sadece bir ay içerisinde beş güncelleme yayınladığını belirtmek isteriz.
 
Bluetooth bağlantısının kesilmesine ve iCloud yedeklemesini geri yüklerken uygulamaların ve sesli notların indirilememesine neden olan sorunda giderildi. Kısacası Apple, iOS 13.1.2’de ortaya çıkan sorunları bu sürüm ile gideriyor.
 
Yukarıda belirttiğimiz sorunların büyük bir bölümü kullanıcıların mağduriyet yaşamasına neden olmuştu. Apple destek forumlarında konu açan kullanıcılar bataryanın hızlı boşaldığını ve çağrıları cevaplayamadıklarını belirtiyorlardı.
 
iOS 13.1.3 sürümü ile tüm bu sorunların ortadan kaldırıldığını söyleyebiliyoruz.
 
 
iOS 13.1.3 güncellemesini alan iPhone modelleri
 
iOS 13 güncellemesini alan tüm iPhone modellerine geldi. Tabi, iOS 13 sürümünü henüz yüklemediyseniz, bu güncelleme için çok daha büyük bir boyut ile karşı karşıya kalacaksınız. Paketkontor.com.tr olarak Iphone teknolojisini takip ediyoruz.
 
– iPhone  XS, XS Max, XR, X
– iPhone  8
– iPhone  8 Plus
– iPhone  7
– iPhone  7 Plus
– iPhone  6S
– iPhone  6S Plus
– iPhone  SE
– iPod touch (7. jenerasyon)
 paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği