Paket Kontör nedir?
Paket Kontör nedir?
Paket Kontör nedir?
 
Paket Kontör cep telefonu operatörlerinin müşterilerinin harcamalarını hesap edebilmek için kullandıkları bir birimdir. Paket Kontör artış aralığı konuşmaların ücretlendirilmesinde süreye bağlı iken, SMS kullanımında gönderilen SMS sayısına, internet kullanımında ise transfer edilen veriye bağlı olarak hesaplanabilmektedir. 
 
Abonelerin yarısından fazlası Paket kontörlü hat kullanıyor.
 
Kullandığınız kadar ödeme yapılması, fatura gibi her ay ödeme yapılmamasının zorunlu olmaması bitmesi durumunda haciz işlemi vs. gibi şeylerin yapılmaması sebebiyle özellikle gençlerin ve öğrencilerin en çok rağbet ettiği sistemdir. Günümüzde artık bakkal, büfe ve market gibi yerlerde de satılan Paket kontörler sebebiyle gençler ellerindeki para miktarı kadar telefonlarına yükleme yapabilir. Bu yüzden Türkiye'de Paket kontörlü hat çok ilgi görmekte. Bilgi Teknolojileri Kurumu yani BTK verilerine göre Türkiye'deki yaklaşık 70 milyon abonenin yine yaklaşık %60'ı Paket kontörlü hat kullanıyor.
 
Paket Kontörlü hatta haciz işlemi yok
Abone sayılarında Turkcell pazar payının %43'üne, Vodafone %35,7 ve Avea ise 21,3'üne sahip. Tüm operatörlerin de faturasız yani Paket kontörlü hat kullanan müşteri sayısı daha yüksek. Paket Kontörlü hat kullananların en az 3 ay geçmemek kaydıyla telefonlarına yükleme yapmaları durumunda hatlarındaki hakları devam eder. Hattın kullanılmaması yani üzerine yükleme yapılmaması üzerine bir müddet sonra hat görüşmelere kapanır.
 paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği