Paket kontörlü hat nedir ?
Paket kontörlü hat nedir ?
Paket Kontörlü hat nedir ?
 

Paket Kontörlü hat aboneleri konuşma,sms,internet ve benzeri harcamaları için önceden Paket kontör satın almak zorundadırlar. Paket Kontör satın aldıktan sonra satın aldığınız Paket kontöre karşılık gelen tutar kadar konuşabilir , sms gönderebilir ya da internete bağlanabilirsiniz. 

 

Paket Kontörlü hat abonelerinin hatları abonenin operatörü tarafından belirlenen süre sonuna kadar Paket kontör yüklenmez ise aramalara kapatılır ancak yine abonenin operatörü tarafından belirlenen süre boyunca dışarıdan gelen aramalara açık olur. Şayet bu süre sonunda hala Paket kontör yüklenmemişse hat dışarıdan gelen aramalara da kapatılır.

 

Faturalı Hattan Farkı Nedir?
Paket Kontör’lü olarak bilinen aslında Türk Lirası üzerine kurulu olan sistemde; cep telefonunuzla ne kadar para harcayacağınızın kararı sizin elinizde. Önden ödemeli olarak da bilinen bu sistemde örneğin 30 liralık bir ödeme yaparak, telefonunuza yükleme yapıyorsunuz ve bu yüklemenizle birlikte telefonunuzda 30 TL kullanımlık kredi oluyor.
 
Yani telefon konuşmalarınız, internet harcamalarınız mesajlaşmalarınız bu Paket kontör yani krediniz üzerinden harcanıyor. Bu Paket kontör fiyatı içerisinde size KDV ve ÖTV gibi vergiler de yansıtılmaktadır. Paket Kontör’lü hatlarda da GSM operatörleri arasında fiyat ve tarife farkları vardır. Turkcell, Vodafone ve Avea paket kontörlü hatlara özel paketler de sunmaktadır. Bu Paket kontörlü hatlar kişilerin kurumlarına veya öğrenci olma gibi özel durumlarına göre kampanyalarla cazip hale getiriliyor.
 paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği