Samsung Galaxy S10’a 2 yeni yüz tanıma kilidi özelliği
Samsung Galaxy S10’a 2 yeni yüz tanıma kilidi özelliği
Samsung yüz tanıma kilidi sistemi artık daha güvenli
 
Yüz tanıma kilidinin bağlı olduğu ön kamera ile güvenlik hizmeti veren Galaxy S10, bu yazılımda yalnızca bir kişinin yüzünü kullanıyor ve diğer kişilere izin vermiyor. Bu bağlamda yüzünüzde yaptığınız en ufak bir değişiklik, telefonun güvenlik sebebi ile açılmamasına sebep olabiliyor. Zira kendisi aldatmalara karşı oldukça iyi.
 
Buradan hareketle size ikinci bir şans veren Android 10, yüzünüzde farklı bir imaj mevcut ise yüzünüzün o şekli ile de telefonunuzun açılmasına izin veriyor. Kullanıcılar, artık bu sayede yüzlerinde rahatlıkla değişiklik yapabilecekler.
 
 
Tek yapmanız gereken yeni görünümüzü sisteme kayıt etmek.
 
Android 10 vasıtasıyla gelen ikinci özellik, kullanıcıların gözlerini baz alarak tarama işlemini gerçekleştiriyor. Ek güvenlik sağlamak adına aktifleştirilen yazılım, telefon sahiplerinin yüzlerini yalnızca onların gözleri açıkken tanıyor.
 
Galaxy S10’un “Ayarlar” sekmesindeki güvenlik menüsünde yer alan özellikler, henüz tamamlanmış değil. Beta aşamasında olan özelliklerin tamamlanılması, kullanıcıların belli bir süre içerisinde Samsung’a vereceği geri bildirimlere bağlı.Samsung yüz tanıma kilidi yazılımının yeni halini nasıl buldunuz? Kendi yüzünü kullandığı halde telefonunu açamayan kullanıcıların derdini çözen One UI 2.0, kötü niyetli kişilerin girişimlerine de engel oldu. İlgili yazılımın diğer Galaxy modellerine de gelmesi bekleniyor. paketkontor.com.tr olarak Samsung teknolojisini yakından takip ediyoruz.
 paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği