Hizmetlerimiz - Yeni Nesil | Paket Kontör
Hizmetlerimiz

Operatörlere Paket Sorgulama ve Otomatik Paket Sunumu

Paketkontor.com.tr bayisi iseniz dilediğiniz zaman sizlere sağlamış olduğumuz web uygulama ile kısa süre içinde müşterinizin hangi operatör kullanımda olduğunu sorgulayabilir ve numarasına uygun olan paketleri otomatik olarak sizlere listeli bir biçimde sunma fırsatı vermektedir. Uygulamamız içinde bir çok özellikler mevcut olup sorularınız olur ise bizlere ''0 (850) 304 1 444'' ile arayabilir yada Whatsapp bayi destek hattı ile iletişimde olabilirsiniz.

Bayilik Başvurusu ve Sistemi

Paket Kontör sitemiz 2007 yılından beri tüm GSM operatörlerine uyumlu olarak Paket Kontör bayiliği vermektedir. 81 ilde tüm Türkiye' de bulunan güçlü nayi ağı ile sektör lideri haline gelmiştir. Bayilik başvurusu hızla sonuçlanmaktadır. Bayimiz olursanız bir çok avantajı yakalmış olursun. Düzgün bir bayilik sistemi, stok sorunsuz kontör yükleme işlemi, 7/24 online, %100 güvenilir altyapı ile kesintisiz hizmet alacaksınız. Eğer sizde işletmenizde Paket kontör bayiliği almak istiyorsanız hemen bayi başvurusunu doldurarak bayimiz olunuz. Formu doldurduktan sonra müşteri hizmet yetkililierimiz sizleri arayacaktır.

Kredi Kartı ile Paket Yükleme

Türkiye' de bir ilk olarak kredi kartı ile kontör yükleme sitesi olan www.mobilyukle.com.tr sitesini 2010 yılında hizmete açtık. Hizmete açtığımız ve şu anda aktif başka sitelerimizde şu an mevcuttur. Şirketimiz 256 bit ssl ile şifrelenmiş ve uluslararası standartlara uygun ödeme sistemi oluşturarak müşterilerimize kredi kartı ile kontör yükleme hizmetini güvenle vermekteyiz.

Kontör ve Paket Satışı

GSM operatörleri ile anlaşmalı olarak çalışmış olduğumuz numaraya özel Kontor ve Paket sunumu ile müşterilerinize en kısa sürede Kontor ve Paket satışını yapabilirsiniz. Tüm yüklemler online gerçekleşmektedir.  Kontor ve Paket Kontör yüklemleri hizmeti ile bayilerimize farklı kazançlar sağlamalarını hedeflemekteyiz.

 otel paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör toptan kontör sitesi kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği market toptan perde toptan telefon aksesuarı toptan gsm aksesuarı telefon aksesuarı