Sıkça Sorulan Sorular - Paket Kontör
Sıkça Sorulan Sorular
Anasayfa \ Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

0850 304 1 444 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Haftanın 6 günü sabah 8:30-22:00 Pazar günü ise sabah 09:00-21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Bayilik ekranlarınızda 7/24 işlem yapabilirsiniz. İsterseniz kendiniz sayfanız için bir çalışma saati ayarlayabilirsiniz ,müşteri temsilcilerimize haftanın 6 günü sabah 8:30-22:00 Pazar günü ise sabah 09:00-21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Bayiliğiniz onaylanıp bakiyenizi yatırdıktan sonra bizi arayıp, Broşür ve Sticker siparişi verebilirsiniz. Ücretsizdir. Kargo ile adresinize gönderilmektedir. Sadece kargo bedeli bakiyenizden düşer. 

Sayfamıza fatura ve kontör için API yönlendirmesi yapabilirsiniz.

Bize bildirdiğiniz takdirde Statik IP'nizi sisteme ekleyebiliriz.

Ekranlarımız bütün yazıcı tiplerine uygundur eğer bir yazıcınız var ise onu kullanabilirsiniz, yeni bir yazıcıya ihtiyacınız var ise bizim ekranlarımızdan slip yazıcı(58mm, 80mm) siparişi vererek yazıcınızı temin edebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz yada sistemimizden mesaj gönderebilirsiniz müşteri temsilcisi arkadaşlarımız size yardımcı olacaklardır.

Fatura ödemeleri anlaşmalı kurumlarımız arasında olan faturalar online olarak gerçekleşmektedir. Anlaşmalı kurumlarımız arasında bulunmayan ancak ödemelerini yapabildiğimiz kurumlar gün içerisinde ödemeleri gerçekleşmektedir.

TELEKOMİNİKASYON,ELEKTRİK,DOĞALGAZ,SU,ORİFLAME,TV ,İNTERNET ,HGS,BAĞKUR,MOTORLU TAŞITLAR ÖDEMELERİ gibi kurumların tüm fatura ödemelerini ekranlarımızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura tahsilatları online olarak ödendiği için eğer ödenirse herahangi bir işlem yapılamamaktadır ama bize bildirdiğiniz takdirde faturanızın kontrolunu sağlanır ve ona göre işlem yapılır. Bu konudaki önerimiz faturaları dikkatli almanızdır.

Kredi kartı kullanabilmeniz için öncelikle bizimle 1 Ay nakit olarak çalışmanız gerekmektedir. Daha sonra bayilik ekranlarınızdaki sözleşmemizi kaşeleyip imzalı olarak, kimlik fotokopisi, vergi levhası, imza sirkünü tarafımıza ıslak imzalı bir şekilde kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Yapılan bu işlemlerden sonra kontrolu sağlanıp tarafımızdan size dönüş yapılacak ve onaylanıp onaylanmadığının bilgisi verilmektedir. Bu işlemlerden sonra kredi kart işlemleriniz onaylanırsa kullanabilirsiniz. (Güvenlik Seviyesi: Sanal posumuz 3D ( 3D SECURTY ) güvencelidir.Uluslararası Güvenlik Platformu, sanal alışveriş işlemlerinin güvenliğinin arttırılmasi için Visa tarafından geliştirilmiş en gelişmiş sistemdir.Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimligi doğrulanmaktadir. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.)

Kredi kartı ile fatura ödemelerinde 250 tl altı fatura ödemelerinde evraksız fatura ödemesi sağlayabilirsiniz. 250 tl üzeri fatura ödemelerinde ise kredi öncelikle müşterinizin kartından fatura tutarını çekip kendinize bakiye ekleyip daha sonrasında da müşterinizin faturasını ödeyebilirsiniz.

Bayilik için 'Bayimiz Olun' kısmından bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz ya da iletişim numaralarımızdan bizi arayarak bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Bayimiz olabilmeniz için vergi levhanızın olması yeterlidir. Eğer vergi levhanız yok ise T.C kimlik numaranız ile bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bayiliğiniz 24 saat içerisinde aktif olacaktır

Güven Group firmasına bağlı Fatura Ödeme Kuruluşu olarak 2007 yılından beri bulunduğumuz sektörde hizmet vermekteyiz . Türkiye geneli bizim ile aktif olarak çalışan 8000'e yakın bayimiz bulunmaktadır .Tüm bayilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek amaçlı şirketimizin bünyesinde yazılım ve teknik destek ekibi hazırda bulundurmaktayız.Müşteri temsilcilerimizi en üst düzeyde yetiştirmekte ve kaliteli görüşmeler sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti adına ekranlarımızı her zaman güncel tuttuk ve tutmaya da devam ediyoruz. Fatura tahsilatı ve TL, Paket satışlarında en uygun fiyat listelerini vermeye çalışıyoruz . Çözüm odaklı çalışmaya özen gösteriyoruz. Güven kısmı için zamanla karşılıklı çalışarak ilerliyoruz Müşteriniz sizden yaptığı tüm işlemlerden memnun kaldıkça her zaman sizi tercih eder, sizde bu şekilde dönüşümler olduğu zaman bizden memnun kalırsınız. Bizde bunun için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca internet sitemizde firmamızın açık adresi bulunmaktadır ofisimize gelerek de yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz.

TL ve Paket yüklemelerinde bütün GSM operatörlerinin (TURKCELL, VODAFONE, AVEA, BIMCELL, PTTCEL ) yüklemelerini yapabilirsiniz .

Sayfamızdaki sol kısımda bulunan menüde Ödeme/Fatura-Ödeme Bildir-Havale/Eft kısmından hani bankadan ne kadar havale yaptığınızı ve açıklama kısmına da hangi isimle havale yaptığınızı belirterek Ödeme Bildir butonuna bastığınızda en geç 15 dk içerisinde bakiyeniz onaylanacaktır.

Toplamda 14 banka ile çalışmaktayız.Akbank,Albaraka,VakıfBank,DenizBank,Garanti,Yapı Kredi,Türkiye İş Bankası,PTT,Türkiye Finans Katılım bankası, Ziraat,Halkbank,Kuveyttürk,Finans Bank,Türk Ekonomi Bankası. İstediğiniz bankaya ödeme gönderebilirsiniz.

Ödeme bildirimleriniz en geç 15 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Sistemimizden TL ve Paket işlemleri için 'Yükleme Raporu' fatura işlemleri için 'Fatura Raporu' kısımlarından yaptığınız onaylanmış,beklemede, iptal olan bütün işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Yüklemeler operatörden anında gerçekleşir.

Operatörden yapıldığı için İptal edilemez.

 otel paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör toptan kontör sitesi kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği market