Sıkça Sorulan Sorular - Yeni Nesil | Paket Kontör
Sıkça Sorulan Sorular

Paket Kontör Bayisi olmak için herhangi bir bayilik / franchise bedeli alınmamaktadır. Sadece teminat bedeli alınmaktadır. Alınan teminat sizin teminatınız dır, bayilikten ayrıldığınızda teminatınız geri verilmektedir.İş Yerleri, ödeme hizmeti faaliyetini, halihazırdaki ticari faaliyetlerine ek olarak mevcut iş yerlerine kurulan Web yazılım üzerinden yürütmektedirler.

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce illerinde tüm ödeme işlemlerine aracılık etmekteyiz.

Paket Kontör İşlem Merkezi: Paket Kontör Temsilcisi olarak müşterilerine münhasıran kontör yükleme hizmeti sunan özel işletmelerdir.

Paket Kontör İş Yerleri, halihazırda ticari faaliyet yürüttükleri iş yerlerinde (Bakkal, Cep Shop, Benzin İstasyonu vb.) bu ticari faaliyetlerine ek olarak müşterilerine, Paket Kontör ‘ün Temsilcisi konumuyla kontör yükleme hizmeti sunan özel işletmelerdir.

İş Yerleri, ödeme hizmeti faaliyetini, halihazırdaki ticari faaliyetlerine ek olarak mevcut iş yerlerine kurulan yazılım ile yürütmektedirler.

Tahsilat sisteminde yaşanacak erişim ya da yazılım sıkıntıları konusunda Paket Kontör Teknik Destek birimi ve Çağrı Merkezi destek olmaktadır.

https://www.paketkontor.com.tr/iletisim

Paket Kontör ile GSM Operatörlerin hepsine ( Turkcell, Vodafone , Türk Telekom vb.)  yükleme yapabilirsiniz.

Paket Kontör Pazarlama ekibi tarafından tasarlanmış afiş, broşür, sticker vb görseller ücretsiz olarak bayilerimize verilmektedir. Abonelerin şikâyet, talep ve önerileri için destek olan Çağrı Merkezi bulunmaktadır.

Şahıs ya da Tüzel şirket sahibi adaylar Paket Kontör bayisi olabilir.

Paket Kontör İşyeri yazılım kurulum aşamasında gerekli eğitim desteği sağlanmakta olup, ayrıca Paket Kontör Bayi temsilcileri aracılığı ile de eğitim verilmektedir.

Paket Kontör Yetkili Vezne Kontor Tahsilatı yazılım programını bünyemizde oluşturduğumuz için, program üzerindeki hakimiyetimiz en yüksek düzeydedir. Bu sebepten dolayı temsilciler tarafından talep edilen teknik servis hizmetleri anlık verilmektedir. Yazılımımızda, versiyon değişiklikleri ve gerekli program güncellemeleri var ise temsilci programının versiyon güncellemesi otomatik yapılmaktadır.

 otel paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör toptan kontör sitesi kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği market toptan perde toptan telefon aksesuarı toptan gsm aksesuarı telefon aksesuarı